AKTUALNOŚCI

CO SIĘ DZIEJE…

Morskie Fakty – nowa cykliczna audycja…

gru 22, 2020

Od stycznia ruszamy z nową serią MORSKIE FAKTY. W założeniu ma to być krótki i dynamiczny materiał w którym będziemy poruszać od 5 do 10 zdarzeń jakie miały miejsce w minionym tygodniu. Priorytetem oczywiście będzie wędkarstwo morskie ale każdy ważniejszy temat związany z Morzem Bałtyckim nie umknie naszej uwadze. Dlatego już teraz zachęcamy do subskrybowania kanału i wciskanie dzwona by być informowanym na bieżąco o każdej naszej produkcji. Większość tematów będzie również dokładnie opisana na naszym facebooku oraz naszej stronie www.MorskaTV.pl na którą również serdecznie zapraszamy…

MorskaTV to przede wszystkim rzetelne informacje połączone z edukacją oraz zabawą. Rok 2020 to rozkwit naszych coniedzielnych DEBAT wędkarskich w których bezpośrednio wcięło udział kilkadziesiąt gości. Byli to nie tylko wędkarze ale również przedstawiciele różnych instytucji w tym Morskiego Instytutu Rybackiego, Polskiego Związku Wędkarskiego, prezesi morskich klubów wędkarskich czy wybitni biolodzy morza oraz ichtiolodzy. Coniedzielne DEBATY morskie to nie tylko edukacja ale również i zabawa – na każdej z nich losujemy jednego widza z czata który wybierając jeden z trzech sejfów zdobywa ciekawe nagrody.

Dzięki Waszemu wsparciu mogliśmy rozpocząć bardzo wyczekiwany cykl filmów MORSKIE MIEJSCÓWKI czyli wylizane filmy z dronem, rybami w tle oraz merytorycznym komentarzem miejscowych wędkarzy. Naszym celem jest odwiedzenie wszystkich nadmorskich miejscówek i późniejsze pogrupowanie ich w zestawy by każdy wędkarz mógł dokładnie zapoznać się z okolicą przed zarzuceniem wędki do wody.

MorskaTV to nie tylko wędkarstwo! Corocznie organizujemy wsparcie dla osób potrzebujących a w minionym roku zebraliśmy środki na ufundowanie dwutygodniowego turnusu rehabilitacyjnego dla córki naszego kolegi wędkarza Ady która była w śpiączce i teraz potrzebuje rehabilitacji by wrócić do pełni sił. Relacjonujemy również inne przedsięwzięcia mające na celu wędkarską pomoc potrzebującym takie jak festyny dobroczynne czy wigilie dla potrzebujących.

Coraz częściej nasze materiały są emitowane w ogólnopolskich telewizjach. Na tą chwilę w promowaniu Morskiej TV prym wiedzie TVP ale liczymy też, że inne telewizje nawiążą z nami współpracę – w końcu celem nadrzędnym jest edukacja i promocja wędkarstwa morskiego bez polityki, podziałów i kłótni.